Payday Loans

Behzat Ç.’de bu hafta düğün var!

Kategori: Behzat Ç.
Yazan:
Tarih: 21 Nisan 2012

Behzat Ç.

Ekranların fenomen dizisi Behzat Ç.’de bu hafta düğün var.Merakla bekliyoruz!

Savcı Esra ile evlenmeye karar veren Behzat Ç. geçen bölümde ”Evlensen ya benle” sözü ile izleyenlerini çok şaşırtmıştı ve dizi sosyal medya günlerce konuşulmuştu.

Son bölümde Savcı Esra, “Benimle gelecek hafta evlenir misin Behzat?” diye sormuş ve bu hafta düğün olacağının sinyalini vermişti.

İşte merakla beklenen düğün bu Pazar akşamı saat 22:00’de Star’da ekrana geliyor. Behzat Ç. önce abisi Şevket’le gidip savcıyı ailesinden istiyor. Nikahın ardından yapılan eğlencede tüm ekip bir araya geliyor. Savcı Esra, nikah ve düğün için giydiği 2 farklı gelinlikle dikkat çekiyor…

Bölüm özeti:

Behzat Ç. ve Esra nikah hazırlıklarına başlamıştır. Esra, gün içinde koştururken Behzat Ç., kendini psikolojik olarak evliliğe hazırlamaya çalışmaktadır. Nikaha yaklaştıkça Ankara’da art arda işlenen cinayetler Behzat Ç. ve ekibine nefes aldırmamaya başlar. Bu evlilik öncesi Ankara adeta şirazesinden çıkmıştır. Bu arada Behzat Ç.’nin evleniyor oluşu, cinayet büro elemanlarının hayatlarında da birtakım değişikliklerin miadı olacaktır.

Yorum yapın

Televizyon Blog